Seznam kategorií odvětví dle OKEČ
Přehled výstupních formátů
Názorná ukázka vyhledávání, zobrazení, tisk a export výsledků
Ukázka jak rozesílat nabídky jako obchodní psaní
Zdroje a smluvní poskytovatelé dat
Významní uživatelé
Kontakt


 Optimalizace webu Databáze českých firem - PageRank.cz

Databáze firem ČRPro aktuální informace o databázi firem (ČR i SR) klikněte ZDE 
(poslední aktualizace 02.02.2020)
Objednávkový formulář s cenami stáhněte zde: Ceník a objednávkový formulář

optimalizace PageRank.cz

Další databáze k dispozici:

Architekti, projektanti
Čerpací stanice, benzínky
Cestovní kanceláře
Developeři
Databáze hotelů, hotely
Databáze lékáren
PENZIONY ČR
Databáze praktických lékařůů
Reklamní kanceláře, agentury
Reklamní agentury, kanceláře
Střední školy, základní školy, mateřské školy
Databáze STAVEBNÍCH FIREM
Databáze stomatologů
Databáze tiskáren
DATABÁZE OBCÍ, Seznam starostů ČR

Vítáme Vás na stránkách, kde získáte kompletní informace o marketingovém nástroji, databázi českých firem. Tato databáze vychází pravidelně již od roku 1992 a v současné době je každý měsíc aktualizována. Databáze českých firem obsahuje mnoho informací o 2,7 mil. subjektech registrovaných v České republice.

( Pro Slovenskou republiku vychází stejný produkt - databáze slovenských firem SR obsahuje informace o cca 780 000 subjektech a např. 62 tis. firem s e-mailovým kontaktem a 110 tis. s telefonem )

Stáhněte si Prezentaci databáze firem Albertina (v Microsoft PowerPoint) jako marketingového nástroje. V prezentaci najdete názorné příklady praktického použítí databáze: Vytipování potenciálních zákazníků - Analýzu a vyloučení vlastních zákazníků - Kontaktování firem - Evidence oslovených firem
Věnujte prosím deset minut této prezentaci, neboť odpoví na většinu Vašich otázek.

Základní informace o databázi v číslech
 "Přehled kritérií podle kterých lze zájmové skupiny firem v databázi vyhledávat"
 "CENÍK a OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ".

Podívejte se, jaké jsou možnosti výběru subjektů podle "Oboru podnikání - NACE počty firem", nebo na ukázku exportu v Excelu

Databáze firem nabízí souhrnné informace o všech firmách registrovaných v České republice.

Databáze českých firem obsahuje souhrn všech registrovaných firem, živnostníků, organizací, institucí a umožňuje vyhledávání údajů o firmách až podle 80 výběrových kritérií.

Databáze firem pomáhá

 • analyzovat konkurenci,
 • prověřovat obchodní partnery,
 • provádět průzkum trhu,
 • určovat cílové skupiny zákazníků,
 • segmentovat trh.


 • V časopisu CHIP byla tato databáze firemvelmi kladně hodnocena v článku "INFORMACE Z MNOHA ZDROJŮ" a "PODNIKATELOVO VÁDEMÉKUM"


  DATABÁZE FIREM - základní informace
  (pro aktualizovaná data klikněte ZDE)

   Databáze firem obsahuje soubor údajů o více jak 2 700 000 podnikatelských i neziskových subjektech registrovaných v České republice (firmy, organizace, živnostníci, všechny subjekty, které mají IČ).Databáze je měsíčně aktualizována. Každý měsíc zachytíme cca 400 000 změn v základních údajích firem.

   Databáze firem vzniká na základě dlouhodobé praxe ve sběru a zpracování dat o firmách a nepřerušené tradice od roku 1992. Východiskem jsou základní registrační data všech organizací, tato data zpracovatel průběžně doplňuje a aktualizuje údaji na základě Obchodního věstníku, Obchodního rejstříku, Registru živnostenského podnikání a ze zdrojů, které získává na základě smluvní spolupráce s dalšími společnostmi (Evropská databanka, NEFI Bohemia, I.S.M.C, AZ Invest Servis, Intrum Justitia, Svaz průmyslu a dopravy ČR, a další ZDE)

   Co databáze firem umožňuje ?

  • Výběry zájmových subjektů je možné vytvořit pomocí zadání Kategorie odvětví, Předmět činnosti, Právní forma, Regionální umístění, Základní jmění, Velikost obratu, Počet zaměstnanců, Rejstřík výrobků a služeb, Typ fyzické osoby atd.....
   Celkem lze kombinovat cca 80 kritérií.   "Přehled kritérií podle kterých lze zájmové skupiny firem v databázi vyhledávat ZDE"
    Pro výběr zájmové skupiny firem z databáze firem je jedním z důležitých kritérií  (kategorie odvětví dle NACE - ZDE)

  • Každý výběr dle zvolených kritérií, bez ohledu na množství záznamů, je proveden bez časové prodlevy. Obslužný software REGIST32.EXE podporuje práci v prostředí MS Windows (95 a vyšší, ME, NT 4.0 a vyšší, 2000, XP). 

  • Vybraná data je možné z databáze firem exportovat ve formátech TXT, XLS, DBF a dalších.
    (Vzorový výstup ve formátu Excel)
    (podrobně o výstupních formátech ZDE)

  • Při rozesílání nabídek umožňuje software individuální oslovení statutárních zástupců.. Kontaktní osoby jsou uvedeny např. u 95% spol. s r.o. či a.s.

  • Ovládací software Vám umožní vytisknout adresy na štítky, dopisy, volné listy papíru, poslat hromadný fax, e-mail.   (názorná ukázka vyhledávání, zobrazení výsledků, tisk a export výsledků - ZDE)

  • E-mailové adresy a webové stránky firem jsou pravidelně prověřovány. V novém vydání je u 170 000 firem uvedena minimálně jedna e-mailová adresa, 80 tis. adres webových stránek firem, u cca 350 000 firem je uveden minimálně jeden telefon. Jedním klikem si můžete ověřit telefonní číslo na internetu.
  • Oceníte možnost z výběru vyloučit firmy v likvidaci, firmy v konkurzu, firmy s pozastavenou činností i firmy s nedoručitelnými adresami.

  • Součástí databáze firem je program pro tzv. Svazkování dle podmínek České pošty, který vám umožní uplatnit velmi výrazné slevy na poštovném. Uživatel si může sám provádět direct mailing s využitím výhody kontroly celého procesu od výběru adres až po rozeslání zásilky se slevou a snížit tak náklady na celou reklamní akci.   (názorná ukázka jak rozesílat nabídky jako obchodní psaní ZDE)

  • Pro evidenci a správu vlastních kontaktů a poznatků systém podporuje individuální i hromadné vkládání vlastní poznámky, datumů a dalších údajů, vyhledávání podle nich a opravy adres a kontaktního spojení. Vložené poznámky lze přednostně kdykoliv vyhledat a je možné jejich síťové sdílení.

  • Databáze firem vychází každý měsíc v novém, aktuálním vydání. Software umožňuje volbu ze čtyř jazyků: čeština, slovenština, angličtina a němčina.

   Vyselektované soubory subjektů můžete exportovat v několika formátech (TXT, DBF, Excel, XLM, CSV), nebo si přímo vytisknete adresky i s oslovením zástupce vybraných firmy
    
   Jak databázi firem objednat ?

   Potvrzenou objednávku můžete zaslat e-mailem ( info@aaainfo.net ), poštou nebo faxem. Objednávkový formulář si prosím stáhněte (viz níže). Databázi firem ČR Vám dodáme po úhradě zálohové faktury.

   Databáze firem obsahuje kromě textů z obchodního rejstříku (OR) i plné texty zápisů v živnostenském rejstříku (ŽR). Zařazení do NACE (to dělá statistický úřad) není vždy přesné a někdy je vhodné činnost firmy v ŽR nebo v OR zkontrolovat, nebo firmy vybírat podle předmětu podnikání přímo v ŽR/OR, kde je vyhledatelné každé slovo!

   Ceník a objednávkový formulář

   Stejný produkt vychází i pro Slovenskou republiku - databáze firem Albertina SK.

   (Základní vyhledávací rozhraní databáze SR - klik)
   Databáze firem SR obsahuje informace o 700 000 subjektech. Cena pro distribuci v ČR je 9 900 Kč. Zákazníci ze Slovenska použíjí formulář "Objednávka pro zákazníky ze SR"

   Rešerše
   Podle Vaší specifikace Vám můžeme z databáze firem provést požadovaný výběr dat (např. adresy, telefony, e-maily, apod.) ve formátu TXT, XLS nebo DBF.

   Kontakt

    Toplist: Databáze firem ČR a SR na DVD CZIN.eu optimalizace PageRank.cz
   Databáze firem | Monitoring tisku | Adresář firem | Katalog firem | Monitoring médií | Databáze firem | Obecní úřady | Databáze firem